TÜRKİYE  SAKATLAR DERNEĞİN BURSA ŞUBESİ YENİDEN YILDIRIM DEDİ
  • Tarih: 11 Mart 2024
  • Yazar:

TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİN BURSA ŞUBESİ YENİDEN YILDIRIM DEDİ

Türkiye Sakatlar derneği Bursa Şubesi 29. Olağan genel kurulunda  dernek başkanlığına  Yeniden Müzeyyen Yıldırım seçildi.

Ördekli kültür merkezinde gerçekleşen secime Türkiye sakatlar derneği Genel başkanı Şükrü Boyraz ve misafir olarak katılım sağlayan dernek başkanları ve değerli üyelerin katılımı ile 8 Mart 2024 tarihinde gerçekleşti.

Dernek başkanı Müzeyyen Yıldırım Yaptığı konuşmada ;ilimizde yaşayan engelli birey ve ailelerine imkanlar dahilinde her türlü desteği vermeye çalıştıklarını ayrıca yerel ve genel yönetimlere engelli maaşları, evde bakım maaşları, sağlık raporları vs.. birçok konuda engelli toplumunu ilgilendiren konularda çözüm önerilerini paylaştıklarını. Hak temelli mücadeleye her zaman devam edecekleri paslaştı. Katılan misafir ve üyelerine teşekkür etti.

Türkiye sakatlar derneği genel başkanı Sayın Şükrü Boyraz  yaptığı konuşmada Türkiye Sakatlar Derneği Bursa Şubemiz 50 yıllık geçmişi ile Bursa da yaşayan Engelli hakları konusunda yaptığı mücadeleyi tebrik etti yeni dönemde görev alacak yöneticileri yalnız bırakmayın engelli hakları için omuz omuza olun dedi.

Konuşmaların ardından yapılan oylamada tek liste ile secime giren Müzeyyen Yıldırım’ın listesi oy birliği ile kabul edilerek dernek başkanı seçildi.

Etiketler:

,