TÜRKİYE  SAKATLAR DERNEĞİ ORHANGAZİ ŞUBESİNDEN FAİK URALA TEŞEKKÜR BELGESİ
  • Tarih: 01 Haziran 2021
  • Yazar:

TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ ORHANGAZİ ŞUBESİNDEN FAİK URALA TEŞEKKÜR BELGESİ

Türkiye Sakatlar Derneği Orhangazi Şube ve Orhangazi Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezi Başkanı Emrullah Akçay ORTIR Başkanı Faik Ural’ı işyerinde ziyaret ederek Teşekkür Belgesi verdi.

Akçay:

İlçemizdeki engellilerin ihtiyacı olan medikal malzemeler ve Tekerlekli sandalyelerin temininde hayırsever büyüklerimizin desteği çok değerlidir. Faik Ural başkanımız bu yönde yıllardır bize destek olmuş bir büyüğümüz bugün kendisini ziyaret ederek şimdiye kadar yapmış olduğu desteklerden dolayı derneğimiz adına Teşekkür Belgesi takdim ettik ,inşallah bundan sonrada desteğini esirgemeyecektir dedi.

Türkiye Sakatlar Derneği  Orhangazi Şube Başkanı kardeşim Emrullah Akçay’ın ziyaretinden ve Teşekkür belgesinden dolayı mutlu olduğunu ifade eden Faik Ural  Türkiye Sakatlar Derneği Orhangazi Şubesinin , çalışmalarını çok başarılı bulduğunu herkese ulaşmaya çalıştıklarına bizzat şahit olduğunu ifade ederek bizlerde bu güzel çalışmalara  destek olmak düşer diyerek her zaman derneğimizin ve engellilerimizin yanında olduk olmaya da devam edeceğiz  sözünü verdi.

Etiketler:

,