TSD GENEL BAŞKANI VE  MALİ  SEKRETERDEN AKÇAYA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
  • Tarih: 31 Mayıs 2021
  • Yazar:

TSD GENEL BAŞKANI VE MALİ SEKRETERDEN AKÇAYA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Türkiye Sakatlar Derneği Genel Başkanı Şükrü Boyraz ve Mali Sekreter Nejla Toker Geçtiğimiz günlerde 6. Olağan Genel Kurulu sonrasında 4. Kez Türkiye Sakatlar Derneği Orhangazi Şube başkanlığına seçilen Emrullah Akçay ve yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Ziyarette konuşan Genel Başkan Şükrü Boyraz ,Pandemi nedeniyle çok istememe rağmen Orhangazi şubemizin genel kuruluna katılamadım, bu özel ziyaretin bir özür ,tebrik ve hayırlı olsun ziyareti olduğunu ifade ederek dernek başkanı Akçay ve yönetimini başarılı çalışmalarından dolayı kutladı.

Orhangazi Şubemiz Bizim Gözbebeğimiz

 TSD Genel Başkanı  Şükrü Boyraz ,Orhangazi şubemiz 66 şube içerisinde bizim  gözbebeğimiz ve şubelerimize örnek gösterdiğimiz örnek bir şubemizdir dedi.

Boyraz:

 Emrullah  kardeşimin ilçenin bütün dinamikleriyle uyumu, diyaloğu ve iş yapabilme becerisi ilçedeki engelli kardeşlerim için büyük şans dedi.

Boyraz:

 Yerel idarecilerin engelli derneklerine verdiği destek çok önemlidir diyerek ,Orhangazi deki yerel idarecilerimiz bu konuda çok hassas ,bundan dolayı;

Orhangazi   Kaymakamı Sayın  Süleyman Özçakıcı  ve Belediye Başkanı Sayın Bekir Aydın   dernek çalışmalarına vermiş olduğu desteği  çok değerli bulduğunu ifade eden Genel Başkan Boyraz  kendilerine  engelli kardeşlerim adına teşekkür ederim dedi.

Genel  başkanımız Sayın Şükrü Boyraz ve Mali Sekreterimiz Sayın Nejla  Toker’in ziyaretlerinin kendileri için çok değerli olduğunu dile getiren Türkiye Sakatlar Derneği Orhangazi Şube Başkanı Emrullah Akçay ,Genel Başkanımızın şahsıma ve şubemize yönelik övgü dolu sözlerinden dolayı teşekkür ediyorum dedi.

Amacımızın engellilerimize hizmet etmek  ve her türlü medikal malzeme ihtiyaçlarını karşılamak  olduğunu dile getiren dernek başkanı Akçay ;bu konuda kendilerine destek olan Sayın Kaymakamımıza , Sayın Belediye Başkanımıza ;İlçe Müftülüğümüze, hayırsever kişi ve kuruluşlara engelli dostlarım adına teşekkür ediyorum dedi.

 

 

 

Etiketler:

,