TSD ÇANAKKALE ŞUBESİNİN 10-16 MAYIS ENGELLİLER HAFTASI SEBEBİ İLE DÜZENLEDİĞİ ETKİNLİK!
  • Tarih: 15 Mayıs 2023
  • Yazar:

TSD ÇANAKKALE ŞUBESİNİN 10-16 MAYIS ENGELLİLER HAFTASI SEBEBİ İLE DÜZENLEDİĞİ ETKİNLİK!

TSD Çanakkale Şubesi 10/16 Mayıs Engelliler Farkındalık Haftası Kapsamında Derneğimizin Sponsoru GELİBOLU ÖZEL BAKIM MERKEZİ Destekleriyle 263 kişilik Piknik düzenlenmiştir.
TSD Çanakkale Şube Başkanı Ümit Burunlular; "Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz ve Müdür yardımcılarımız ile Yenicenin Meşur Dondurmacısı Hikmet Taş Abimizin Bİzler için 300 kişilik Pasta,Dondurma,Baklava,Kuru pasta ve çeşitli Talıları Dağıtması için Çok teşekkür ederiz.
18 Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Ö.G Gökan KELEŞ ve Öğrencileri Günün Anlam ve önemi için Tüm engellilerin el izi ve İmzalarını Resme Döktüler Hatıra Kalacak Emeklerine Sağlık Çok Teşekkür ederiz.
Potansiyel Engellilere Empati yürüyüşü Yaptırarak Erişebilirlikte Bizlerin yaşadığı Sıkıntıları Yaşamalarını istedik, Sonuç olarak Sayın Cumhurbaşkanımızdan en alt müdürümüze kadar Yaşanan sorunların İvedilikle çözülmesi Gerektiği Sonucu Ortaya Çıkmıştır.
Cevat KOÇ Şerife KOÇ Hikmet TAŞ Aile ve Saosyal Politikalar il Müdürümüz Harun Hazır ve Müdür Yardımcılarımıza Gökan KELEŞ Hocamıza Banvit Çanakkale Şubesine
Verdikleri Destekler için Teşekkür Ederiz.
Derneğimizin Önderliğinde Yıl içersinde Engellilere ayrılan günlerde Farkındalıklar Yapmaya Sponsorlarımızla Devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Etiketler:

,