SEÇİMDE HARCANAN HOYRATÇA HARCAMALARI TOPLUMA HARCAMAK GEREKİR...
  • Tarih: 12 Mart 2024
  • Yazar:

SEÇİMDE HARCANAN HOYRATÇA HARCAMALARI TOPLUMA HARCAMAK GEREKİR...

İYİ Parti Sinop İl Teşkilatı’ndan yapılan son açıklamada, teşkilata ayrılan seçim bütçesinin toplum yararına kullanıldığı ifade edildi.

İYİ Parti Sinop İl Teşkilatı Basın Sözcüsü Melih Tolga Güzle, partisi adına yaptığı basın açıklamasında, seçim çalışmalarında kullanmaları için kendilerine ayrılan bütçenin önemli bir kısmını toplum yararına kullandıklarını ve yapılan hoyratça harcamaların karşısında olduklarını ifade etti. İYİ Parti Sinop İl Başkanı Oğuzhan Serthan Ünal ve Türkiye Sakatlar Derneği Sinop Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Karagülmez de basın açıklaması sırasında Güzle ile birlikteydi.

Seçim bütçesinin bir kısmıyla Türkiye Sakatlar Derneği Sinop Şubesi’ne 4 adet tam teşekküllü akülü araba bağışlandığını, bir kısmıyla da Ramazan ayında ocakta aşını kaynatmakta zorluk çeken vatandaşlara gıda yardımı yapıldığını söyleyen Güzle, tüm partileri aynı hassasiyette davranmaya davet etti.

Melih Tolga Güzle’nin basın açıklamasından sonra konuşan Türkiye Sakatlar Derneği Sinop Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Karagülmez yapılan bu anlamlı bağış nedeniyle İYİ Parti Sinop İl Teşkilatı üyelerine teşekkür etti.

Etiketler:

,