KOCAÇINAR BAŞKANLIĞA SEÇİLDİ
  • Tarih: 23 Mart 2021
  • Yazar:

KOCAÇINAR BAŞKANLIĞA SEÇİLDİ

Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesi Olağan Genel Kurul Toplantısı, dernek binasında yapıldı. Pandemi nedeniyle sosyal mesafe ve maske kuralına uygun olarak yapılan toplantıda açılış ve yoklamanın ardından divan heyeti oluşturuldu.

Divan başkanlığına Ali Güler, divan başkan yardımcılığına Murat Torun, katip üyeliğine ise Demet Taman seçildi.

KOCAÇINAR YENİDEN BAŞKAN

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından yönetim ve denetim kurulunun faaliyet hesap raporu okundu ve oylamaya sunuldu.

Yönetim ve denetim raporunun kabul edilmesinin ardından yönetim kurulu ibraz edilerek, yeni dönem yönetim kurulunun seçimine gidildi.

Daha sonra gelecek dönem tahmini bütçe okunup, görüşülerek oylamaya sunuldu ve kabul edildi. Son olarak yönetim, denetleme ve disiplin kurulunun seçimine geçildi.

Kongreye tek aday olarak giren mevcut başkan Gülnur Kocaçınar, yapılan açık oylama ile yeniden başkanlığa seçildi..

YÖNETİM KURULU

Kocaçınar’ın yeni yönetiminde ise şu isimler yer aldı; başkan yardımcısı Emel Baştürk, genel sekreter Nilgün Yörük, Muhasip Naciye Biber, Nevzat Yılmaz, Arzu Kuş, Recep Al. Denetim kurulunda Caner Aktaş, Gülbin Tunalı, Mert Vural yer alırken, Disiplin Kurulunda Selvan Kavalcı, Rüveyda Akbay, Bahriye Pıtırlı, Celal Baştürk, Hatice Aydoğdu yer aldı.

 

 

Etiketler:

,