ENGELLERİ AŞIYORUZ KERMESİ Yoğun Katılımla Gerçekleşti
  • Tarih: 17 Ağustos 2021
  • Yazar:

ENGELLERİ AŞIYORUZ KERMESİ Yoğun Katılımla Gerçekleşti

Cumhuriyet Halk Partisi Başakşehir İlçe teşkilatının Türkiye Sakatlar Derneği yararına düzenlediği  ENGELLERİ AŞIYORUZ kermesi 15 Ağustos 2021 tarihinde Kayaşehir 1.bölge İBB parkında düzenlendi.

 Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği kermeste engelliliğin siyaset ötesi bir olgu olduğu bir kez daha anlaşıldı. Amaç zorlukları birlikte aşmak olunca her kesimden vatandaş dezavantajlı bireylere destek olmak için bütçesi dahilinde katkıda bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Başakşehir İlçe başkanı Sayın Av. Deniz Bakır yaptığı konuşmada Katılımlarıyla enerjimizi, heyecanımızı ve motivasyonumuzu arttırarak engelleri kaldıran tüm gönül dostlarımız ile komşularımıza çok teşekkür ediyoruz diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Türkiye sakatlar derneği genel sekreteri Yılmaz DEMİREL Engelleri kaldırmak için gecesini gündüzüne katarak organizasyonu gerçekleştiren CHP Başakşehir ilçe başkanlığı kadrosuna Engelli camiası adına teşekkürlerini ilettiler.

Gecenin sonunda Chp Başakşehir , Arnavutköy, Büyükçekmece, Esenyurt İlçe başkanları, CHP İstanbul milletvekili Özgür KARABAT ve gönüllüler bir araya gelerek yorgunluk fotoğrafı çekilerek bu günü ölümsüzleştirdiler.

 Tüm engelli camiası adına kendilerine Teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 ENGELLERİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ……..