BURSA AİLE VE SOSYAL HİZMETLERDEN ORHANGAZİYE TAM NOT  !
  • Tarih: 25 Mayıs 2021
  • Yazar:

BURSA AİLE VE SOSYAL HİZMETLERDEN ORHANGAZİYE TAM NOT !

Aile ve sosyal hizmetler il müdür yardımcısı Orhan BAYRAK’ın ziyaret ettiği Türkiye Sakatlar Derneği Orhangazi Şube ve Orhangazi Belediye Engeliler Koordinasyon Merkezi Başkanı Emrullah Akçaya engellilere yönelik  yaptığı çalışmalardan dolayı tebrik ve kurum adına teşekkür geldi.

İl Müdür Yardımcısı Orhan BAYRAK :

 Görevimiz gereği engellilere hizmet veren dernek ve belediye engelli birimlerini ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuyoruz.

 Şimdiye kadar Bursa’mızın bir çok ilçesini ziyaret etmiştim Ancak bugün Orhangazi Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezi ve Türkiye Sakatlar Derneği Orhangazi Şubesini ziyaret etme imkanımız oldu.

Sayın başkanımız Emrullah Akçay’ın engellilere yönelik yaptığı çalışmaların bir çoğunu Bursa’nın  hiçbir  ilçesinde görmedim özellikle Orhangazi Belediyesinin engellilere hizmet yönünde desteğinin  çok anlamlı ve değerli olduğunu dile getiren  il müdür yardımcısı Orhan BAYRAK  Belediye Başkanı Sayın Bekir Aydın a engelli kardeşlerim adına ayrıca teşekkür ediyorum dedi.

 Orhan BAYRAK :

 Engellilerin medikal malzeme ve diğer taleplerinin aynı gün içerisinde karşılanıyor olmasının çok güzel ve özel bir hizmet olduğunu dile getirerek bundan sonra gittiğim her ilçede  Orhangazi  belediyesinin ve Türkiye Sakatlar Derneği Orhangazi Şubesi’nin çalışmalarını örnek  göstereceğini söyleyerek başarılı çalışmalarından dolayı değerli başkanımız Emrullah AKÇAY ‘ı il müdürlüğümüzde ağırlamak istiyorum dedi.

 Aile Ve Sosyal Hizmetler İl müdür yardımcısının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti  dile getiren Emrullah Akçay:

Sayın müdürümüzün şahsım , Orhangazi Belediyesi ve Türkiye Sakatlar Derneği Orhangazi Şubesi ile ilgili övgü dolu sözlerinden dolayı mutlu olduğunu dile getirerek kendilerine bu hizmet yolunda destek olan ilçe Kaymakamız sayın Süleyman Özçakıcıya, Belediye Başkanımız sayın Bekir Aydına ,hayırsever vatandaşlarımıza ve ilçe basınına ayrı ayrı teşekkür ediyorum dedi.

Etiketler:

,