AKÇAYDAN İLÇE  MÜFTÜSÜ YUSUF TUNAYA TEŞEKKKÜR BELGESİ:
  • Tarih: 27 Mayıs 2021
  • Yazar:

AKÇAYDAN İLÇE MÜFTÜSÜ YUSUF TUNAYA TEŞEKKKÜR BELGESİ:

Türkiye Sakatlar Derneği Orhangazi Şubesi  ve Orhangazi Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezi Başkanı Emrullah Akçay ilçe müftüsü Yusuf Tuna yı makamında ziyaret  ederek üç yıldır üst üste camilerden topladıkları yardım ile aldıkları 107 adet tekerlekli sandalyeyi derneğe teslim ettiklerinden dolayı Teşekkür belgesi verdi.

 

Akçay ;

İlçemizdeki yaşlı ve engellilerimizin medikal malzeme ve tekerlekli sandalye ihtiyaçları  Belediye  engelliler koordinasyon merkezimiz ve derneğimiz tarafından  Belediyemiz, ilçe müftülüğümüz, hayırsever kişi ve kurumlar tarafından temin edilerek ihtiyaç sahiplerine talep ettikleri gün içerisinde teslim edilmektedir dedi.

TÜRKİYE YE ÖRNEK BİR TEKERLEKLİ SANDALYE BAĞIŞI

 

Akçay:

 İlçe müftümüz sayın Yusuf Tuna hocamız her zaman taleplerimizi dikkate alan ve yardımcı olan Türkiye de  üst üste  3 yıl Tekerlekli sandalye kampanyası yapan   derneğimiz tarafından Engelli Dostu ilçe müftüsü olarak kabul edilmiştir.

 Hiçbir yaşlımız ve engelli kardeşimiz tekerlekli sandalyesi yok diye evde kapalı kalmamalı diyen Emrullah Akçay ;  

Engellilere hizmet yolunda derneğimize her zaman destek olan ilçe kaymakamımız sayın Süleyman Özçakıcıya  ve Belediye Başkanımız sayın Bekir Aydına  engelli dostlarımız adına teşekkür ediyorum dedi.

Etiketler:

,