TSD BURSA ŞUBE & BALGÖÇ 9. GELENEKSEL ENGELLİLER ELELE BOWLİNG TURNUVASI

Özkan ÇAKIR
Yazdır PDF

Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği ile Türkiye Sakatlar Derneği Bursa Şubesi’nin uzun yıllardır birlikte gerçekleştirdikleri BAL-GÖÇ ENGELLİLER İLE EL ELE BOWLİNG TURNUVASI 21.01.2018 tarihinde Nilüfer’de gerçekleştirildi.

12 takımın ve engelli kardeşlerimizin kendi kategorilerinde yarıştığı turnuvanın sonunda en çok kazanan şey tabii ki yine “dostluk, dayanışma ve kardeşlikti”.

Özetle kazanan tüm katılımcılar olmakla beraber dereceye giren Engelli Kardeşlerimiz:

1- Savaş- İjla Akıncıoğlu

2- Burhan Hızarcı – Mustafa Durmaz

3- Erdoğan Coşkun – Hüseyin Ataş

4- Canan Ateş - Mustafa Polat
Turnuvaya çok sayıda izleyici katılırken turnuvamızı teşrifleriyle onurlandıran Eski sağlık Bakanımız ve Ak Parti Bursa Milletvekili Hemşehrimiz Dr. Mehmet Müezzinoğlu engelli kardeşlerimize madalya ve kupalarını takdim etti.

Ayrıca bowling turnuvası şeref ve açılış atışını Sayın Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Bal-Göç Genel Başkanı Prof. Dr. Yüksel Özkan ve Türkiye Sakatlar Derneği Bursa Şube Başkanı Müzeyyen Yıldırım Hanımefendi birlikte yaptılar.

Bal-Göç çatısında oluşan birliğin ve yeni dönemin yapılan ikinci etkinliği olarak bir çok güzelliklere sahne olan bu turnuvada emeği geçen genel merkez ve şube tüm yöneticilerimiz ile katılan derneklere ve özellikle Engelli “Kardeşlerimize” teşekkür ederiz.

 

 

| + - | RTL - LTR

Türkiye Sakatlar Derneği

Derneğimize ait kısa bildirim sunumumuzu indirip izleyebilirsiniz. » devamı