TSD’nin 56 şube başkanı İstanbul’da toplandı…

Pazar, 04 Kasım 2018 19:36 Özkan ÇAKIR
Yazdır PDF
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfEn iyi 

Türkiye Sakatlar Derneği Genel Merkez tarafından, İstanbul Sarıyer Belediyesi Kilyos Sosyal tesislerinde 56 şube Başkanları ile gerçekleştirilen Başkanlar Kurulu toplantısı sona erdi.

3 gün süren toplantının ardından Zonguldak’a dönen Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Şirin, toplantı hakkında  değerlendirilmelerde bulundu.

Şirin:

“Zonguldak Şubesi olarak ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım ile Genel Merkezimizin Kilyos Sosyal tesislerinde gerçekleştirdiği toplantıya katıldık.  Bu toplantı da hem Derneğimizin faaliyetlerini anlattık hem de tüm Başkanlar kuruluna katılan şubelerin çalışmalarını dinleyerek fikir sahibi olduk.

Yapılan Toplantılarda ayriyeten Dernekler yasasında yapılan değişiklikler için tüm Dernek Başkanlarına geniş bilgiler verilerek gereğinin kısa zamanda yapılması genel merkez tarafından önemle talep edildi.

Türkiye Sakatlar Zonguldak Şubesi olarak bu çok verimli Başkanlar Kurulunu düzenleyen Genel Merkezimize ve Bizlere Sosyal Tesislerini açan Sarıyer Belediyesine Şahsım ve Yönetim Kurulu olarak teşekkür ediyoruz ” dedi. (Haber Merkezi)

| + - | RTL - LTR

Türkiye Sakatlar Derneği

Derneğimize ait kısa bildirim sunumumuzu indirip izleyebilirsiniz. » devamı