SAKATLAR DERNEĞİNDEN TEKERLEKLİ SANDALYE ÇAĞRISI

Çarşamba, 10 Ekim 2018 09:47 Özkan ÇAKIR
Yazdır PDF
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfEn iyi 

 

Türkiye Sakatlar derneği Orhangazi Şube Başkanı Emrullah Akçay yaptığı açıklamada vatandaşlarımızın  evlerinde kullanmadıkları tekerlekli sandalyeleri sakatlar derneğine getirmelerini isteyerek sizlerin hayrına ihtiyacı olan bir kardeşimize verelim dedi.

Akçay:

Sakatlar derneği ve belediye engelliler koordinasyon merkezi olarak kaza geçiren, ayağı kırılan yada geçici yürüme kaybı olan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza hiçbir sorgulama yapmadan ,ücret talep etmeden yada herhangi bir depozite almadan her türlü medikal malzemeyi (tekerlekli sandalye, koltuk değneği, baston ve yürüteç) gibi aynı gün teslim ediyoruz,

Kişilerden  sandalye  ihtiyacınız ortadan kalkınca derneğe teslim etmelerini rica ediyoruz.  çünkü sizin ihtiyacınızın bittiği anda başka bir kardeşimizin ihtiyacı oluyor dememize rağmen ihtiyacı ortadan kalkan kişinin ihmali yüzünden sandalyeler  merdiven altında yada bodrumda çürümeye terk ediliyor. Bu nedenle vatandaşlarımızı duyarlı olmaya davet ediyor, anlayışla  karşılayacaklarını ümit ediyorum dedi.

 tekerlekli sandalyelerin belediyemizin desteği ve hayırsever vatandaşlarımızın yardımlarıyla  alınarak derneğimize bağışlandığını dile getiren dernek başkanı Akçay, derneğimize sandalye bağış yapan hayırsever kişi ve kurumlara engelli kardeşlerim adına teşekkür ederim dedi.

| + - | RTL - LTR

Türkiye Sakatlar Derneği

Derneğimize ait kısa bildirim sunumumuzu indirip izleyebilirsiniz. » devamı