POLİFLLEKS (FAURECİA)ÇALIŞANLARINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Cuma, 08 Haziran 2018 07:51 Özkan ÇAKIR
Yazdır PDF
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfEn iyi 

 

Petrol iş sendikasına bağlı polifleks (faurecia ) çalışanları kendi aralarında kurdukları yardımlaşma fonunda biriktirdikleri parayı  ihtiyaç sahibi bir engelliye teslim edilmek üzere akülü sandalye alınması için Türkiye Sakatlar Derneği Orhangazi Şube Başkanı Emrullah Akçay a teslim etti.

Pertol iş sendikası işyeri temsilcileri adına Murat Akdağ ve Selcuk Kayrak Polifleks ,(Faurecia )Çalışanları olarak sosyal sorumluluk gereği arkadaşlarımız arasında kurduğumuz yardım fonu ile bu ay bir engelli kardeşimiz için bir akülü sandalye almayı uygun gördük .dernek başkanı Emrullah kardeşimiz bu konuda bize yardımcı olarak ihtiyaç sahibi engelli kardeşimizi belirleyerek akülü sandalyeyi alacak ve birlikte teslim edeceğiz dedi.

Türkiye Sakatlar Derneği Orhangazi Şube Başkanı Emrullah Akçay :

Polifleks Faurecia ) Çalışanı işi kardeşlerimizin bu örnek davranışının herkese örnek bir davranış olması gerektiğini söyleyerek işçi kardeşlerimize bu güzel düşüncelerinden dolayı engelli kardeşlerim adına teşekkür ederim dedi.

Alacağımız akülü sandalyeyi ihtiyaç sahibi bir kardeşimize birlikte teslim edeceğiz diyen Akçay   bu örnek davranışlarından dolayı işyeri temsilcilerine bir teşekkür belgesi verdi.

| + - | RTL - LTR

Türkiye Sakatlar Derneği

Derneğimize ait kısa bildirim sunumumuzu indirip izleyebilirsiniz. » devamı